@ArgentaFitnessClub

   www.argenta.fitness

Przy okazji naszych występów chcieli byśmy prezentować naszych sponsorów, tym razem dziękujemy Argenta Fitnes Club, który wspiera nas już drugi sezon. Bardzo wam dziękujemy a wszystkich zapraszamy do odwiedzenia Klubu w Kępnie przy ul. Sienkiewicza 19.

Musimy przyznać, że dziewczyny idą jak burza a największy progres zrobiła w ostatnim czasie nasza ,,Ultramamuśka'' czyli Karolina Mońka, można zauważyć na jednym ze zdjęć, że ksywa nie wzięła się z niczego ;-) To była bardzo udana i owocna niedziela.

Po Sukcesie Dominiki Duczmal na Gorce Ultra-Trail nasze dziewczyny nie zwalniają tempa i walczą o najwyższe miejsca.

Tym razem całe zawody rozegrały między sobą zajmując 3 pierwsze miejsca na 31 kobiet.  Jesteśmy z nich bardzo dumni !! Trasa to głównie leśne trochę piaszczyste ścieżki. Na 200 metrów przed metą zobaczyliśmy jak kolejno wyłaniają się z zakrętu, ależ to była radość zobaczyć tak blisko siebie jedną po drugiej. Tym razem pierwsza linię mety przekroczyła Magdalena Grycman a chwilę za nią kolejno przybiegły Karolina Mońka i Ewa Kupczak. Jeszcze raz ogromne gratulacje.

Nie możemy zapomnieć o naszych chłopakach, którzy też bardzo dobrze wypadli. Najszybszy tego dnia był Rafał Podejma, który przybiegł na 15 pozycji z czasem 00:21:11, tuż za Rafałem na 21 miejscu uplasował się Łukasz Mońka, 31 był Marek Kowaliński, 96 miejsce zajął Jacek Mucha, który postanowił towarzyszyć swojej córce w pokonaniu tego dystansu, brawo za piękny rodzinny finisz !!

Nie zabrakło również naszych wspaniałych kibiców.

Autor tekstu:  Łukasz Grycman

<< poprzedni

strona główna

następny >>

sparta ultra team home
sparta ultra team home
06 marca 2019

TROPEM WILCZYM - BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - RELACJA Z BIEGU W TORZEŃCU

Kolejny sukces naszych niezawodnych Spartanek !!!

3 marca spora część naszej drużyny postanowiła sprawdzić się w Torzeńcu na trasie liczącej 5km.