http://www.janmarcentrum.pl/

   @JanmarCentrum

Wielkie podziękowania kierujemy w stronę naszych sponsorów. Jednym z nich jest firma Janmar Centrum produkująca opakowania z tektury falistej. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i fanpage'a na facebook'u.

Trasa sztafety mimo trudności jakie stawiała nam na drodze to zachwycała widokami ⛰🗻, które wynagradzały nam cały trud i dzięki naszej determinacji dotarliśmy z uśmiechem na metę🏃‍♂️🏃‍♀️🏃‍♂️. Po biegu udaliśmy się wspólnie na zasłużoną kolację, 🍔🍕która trwała do późnych godzin nocnych🍺. Był to naprawdę miło spędzony weekend w fajnym towarzystwie 😀.

Pierwsza zmiana startowała z Kudowy Zdrój o godzinie 6:30 i tu nie mogło obyć się bez przygód, gdyż na chwilę przed startem nasz kolega Przemek zorientował się, że zapomniał numeru startowego 🤤, ale nasi koledzy stanęli na wysokości zadania i w szybkim tempie dostarczyli numer a Przemek chodź wystartował z opóźnieniem, to szybko nadrobił stracony czas. Etap 1 sztafety prowadził z Kudowy-Zdrój do Hvezda i wynosił 28,7 km. Etap 2 Hvezda-Karłów dystans 21,7 km. Etap 3 Karłów-Kudowa Zdrój dystans 22,9 km.

Autor:  Ewa Kupczak

<< poprzedni

strona główna

następny >>

sparta ultra team home
sparta ultra team home
17 kwietnia 2019

"SZTAFETA GÓRSKA" W KUDOWIE ZDRÓJ - RELACJA SŁOWAMI EWKI

Już po raz drugi Sparta Ultra Team wzięła udział w Międzynarodowej  Sztafecie Górskiej ⛰🗻 w Kudowie Zdrój, która odbyła się w sobotę 13-ego kwietnia. 
Nasz klub reprezentowały cztery składy składające się z trzech zawodników w każdym zespole. Zawodnicy oraz kibice do Kudowy przybyli w piątek późnym popołudniem 😀. Po odebraniu pakietów i zjedzeniu wspólnej kolacji🍌🍏🍎 udaliśmy się do swoich pokoi aby wczesnym rankiem w pełni wypoczęci wstawić się na starcie 😀.