http://www.wedco.at/V5/pl/

Kolejny lokalny bieg już niebawem, czyli 1 maja 10km w Kępnie - SPARTA ULTRA TEAM oczywiście zamelduje się w kilkuosobowym składzie.

A Organizatorom Biegu Muratora dziękujemy za możliwość udziału w tak fajnej imprezie, i bez wątpienia mówimy:

"DO ZOBACZENIA ZA ROK !!"

 

Wyniki naszych zawodników:

3. Ewa Kupczak - 33:11   🏆 w OPEN

6. Justyna Krzyżańska - 34:03

 

6. Waldek Małolepszy - 28:12   🏆 w Gminie Baranów

35. Marcin Kurzawa - 32:30

34. Piotr Moga - 33:36

85. Jacek Mucha - 39:20

92. Mieczysław Jokiel - 40:21

Wszyscy nasi zawodnicy dumnie reprezentując nasz klub ukończyli bieg na bardzo dobrych pozycjach. Wielkie brawa szczególnie należą się Ewce, która wskoczyła na podium zajmując 3 miejsce OPEN kobiet 🥉 z czasem 33:11. Ewa dokłada więc kolejne trofeum 🏆 w tym sezonie do swojej kolekcji. Wśród mężczyzn najszybciej pobiegł Waldek z czasem 28:12 czym zajął 6 miejsce OPEN mężczyzn i ku jego zdziwieniu wskoczył na 3 miejsce 🥉 w klasyfikacji mieszkańców Gminy Baranów. Z Baranowa wywozimy więc 2 pudła 🏆🏆. Na mecie każdy finiszer dostał oczywiście medal, ale również bardzo miłą niespodziankę, czyli chustę wielofunkcyjną typu buff oraz bardzo dobry poczęstunek z makaronem i domowym ciastem na czele.

Przy okazji dziękujemy naszym sponsorom. Jednym z nich jest firma WEDCO. Zachęcamy do zapoznania się z usługami firmy.

Wróćmy jeszcze na moment do godziny około 14:05, bo kiedy dorośli walczyli już na trasie biegu głównego, obok bazy zawodów na miasteczku rowerowym odbył się bieg dzieci do lat 7, podczas którego w barwach SPARTA ULTRA TEAM zadebiutowała 2,5 roczna Iga Małolepsza 🏃‍♀️ dzielnie pokonując trasę w towarzystwie mamy 👏👏 🎖.

O 13:59 zwarci i gotowi ruszyliśmy na trasę. Pierwszy kilometr asfaltem lekko pod górę, następnie około 300m zbiegu w dół i skręt do lasu. Teren lasu na Muratorze choć nie jest obszerny to jednak jego potencjał wykorzystany został w 100%. I w prawo, i w lewo, i po piachu, i świetne przebiegnięcie przez dziurę, dół lub jakkolwiek to nazwać 😀 z krótkim ostrym zbiegiem, a za chwilę krótki ostry podbieg - tej trasy naprawdę chyba lepiej wytyczyć się nie dało 👍 Około trzeciego kilometra szalone zakręty się skończyły i można było ustabilizować tempo. Kolejne 1,5km w miarę płaskie, by zaraz po raz kolejny wkroczyć na chwilę w teren z lekkimi pagórkami. Pod koniec 5km wybiegliśmy na asfalt, który prowadził już do samej mety. Na początku siódmego kilometra jeszcze ostatni 200-metrowy podbieg i do mety już tylko z górki.

Autor:  Waldek Małolepszy

<< poprzedni

strona główna

następny >>

sparta ultra team home
sparta ultra team home
29 kwietnia 2019

SŁÓW KILKA O... BIEGU MURATORA - III EDYCJA 28.04.2019

Kolejny aktywny biegowy weekend już za nami. Tym razem startowaliśmy w dwóch miejscach:

- pierwsza grupa wybrała się w góry na "Biegi w Szczawnicy" - relacja z tego biegu już wkrótce

- druga grupa wystartowała lokalnie w III edycji Biegu Muratora w Baranowie na dystansie około 7km i o tej imprezie słów kilka 😀.

 

Po dwóch bardzo udanych edycjach zapisy na edycję trzecią zakończyły się błyskawicznie. Należy tutaj wspomnieć, że bieg jest darmowy a mimo to zorganizowany za każdym razem "na bogato" 😀. To z pewnością przyciąga tak wielu miłośników biegania - bardzo fajna atmosfera biegu, bogaty pakiet startowy, świetne nagrody i 7km trasy asfaltowo-crossowej, na której naprawdę można się zmęczyć, bo zdecydowanie nie jest na niej płasko.

Tegoroczna edycja 28.04.2019r. przywitała nas niestety pogodą dosyć deszczową, ale to oznaczało, że będzie można pobiec szybko 😀. Po odebraniu pakietów, w których znalazła się koszulka techniczna, woda i baton udaliśmy się na start.