Pogoda na szczęście była dla nas bardzo łaskawa, więc dzień można zaliczyć do jak najbardziej udanych. Majówka oficjalnie została więc rozpoczęta i miejmy nadzieję, że za rok również spotkamy się w tym samym miejscu w dużo większym gronie, bo jeśli poziom organizacyjny zostanie podtrzymany to można spodziewać się zdecydowanie rosnącej frekwencji. Do usłyszenia wkrótce !!

 

Wyniki:

41 msc  Rafał Podejma    40:49

66 msc  Waldek Małolepszy   42:34

100 msc  Wojciech Jokiel   44:58

111 msc  Jarosław Habelski   45:46

115 msc  Marek Kowaliński   46:10

122 msc  Piotr Moga   46:59

132 msc  Justyna Krzyżańska   47:21

207 msc  Jacek Mucha   54:13

 

Po biegach udaliśmy się na teren pikniku, w ramach którego organizowane były biegi. Tutaj czekał na nas pyszny poczęstunek 🥧🥪🥣 z dużym wyborem dań a także mnóstwo atrakcji i dla starszych i dla tych najmłodszych. Nasz Marek pokazał również co można robić na drążku 💪💪.

To był długi i aktywny dzień, po południu nasze małe spartanki Maja i Zosia wraz ze swoim  drugim zaprzyjaźnionym z nami  klubem ,,Mohikan" uczestniczyły w pokazie Ju-Jitsu 😃.

Na koniec Bieg Rodzinny 🏃‍♀️🏃‍♂️ na dystansie około 1km. Tutaj również nie zabrakło naszych zawodników, którzy w rodzinnej atmosferze wspólnie pokonali cały dystans 👨‍👩‍👦 👨‍👩‍👧‍👧.

    http://http://sick-stickers.pl/

   @sickstickerspl

Wielkie podziękowania kierujemy w stronę naszych sponsorów. Jednym z nich jest firma Sick-Stickers.pl

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i fanpage'a na facebook'u.

Po Biegu Głównym odbył się Bieg Przedszkolaka na dystansie około 150 metrów, w którym wystartowała jedna z naszych najmłodszych zawodniczek - Iga, która tym razem dzielnie pokonała cały dystans na własnych nogach i wreszcie nie strzelała fochami 🤣. Nawet medal przyjęła z otwartymi rękami i z uśmiechem na twarzy przybijała piątki tym, którzy jej gratulowali 👏👏👏.

Bieg główny to oczywiście tak jak w poprzednich latach 10km ulicami miasta Kępno, w którym wystartowało  blisko 300 uczestników. Prawdopodobnie brak czasu spowodował, że nowa trasa nie miała atestu PZLA, stąd rozbieżności w różnych urządzeniach z GPS i brak pełnych 10km (około 9,65km / 9,75km, ale temat jest pewnie do przeskoczenia w kolejnych latach, bo zdecydowanie kępińskie biegi powinny iść tą drogą, jaką wyznaczyli w tym roku organizatorzy. Wracając do biegu głównego, w tegorocznej edycji nasz klub reprezentowało 8 zawodników. Niektórzy biegali dla czasów, inni walczyli w słońcu, jeszcze inni biegli z dodatkowym obciążeniem - wózkiem z dziećmi 😃 ale najważniejsze, że wszyscy dotarli do mety 🏁 🏁 przy wspaniałym dopingu naszych niezawodnych kibiców 😃.

Autorzy:  Waldek Małolepszy i Łukasz Grycman

<< poprzedni

strona główna

następny >>

sparta ultra team home
sparta ultra team home
02 maja 2019

MAJOWY RODZINNY PIKNIK BIEGOWY W KĘPNIE W KILKU SŁOWACH

Biegi w lokalnych miejscowościach to te, na których zawsze chętnie się pojawiamy. Nie inaczej było 1 maja w Kępnie, gdzie odbył się VI Bieg o Puchar Starosty Powiatu Kępińskiego, a także po raz pierwszy Bieg Przedszkolaka oraz Bieg Rodzinny. Po nich uczestnicy utworzyli żywą flagę biało czerwoną 😃. Mogliśmy również oglądać pokaz karate dzieci z klubu ,,Chikara" i naprawdę sprawnych i niesamowitych chłopaków ze "Street Workout Kępno". Impreza stworzona została przez nowych organizatorów, w nowej formule, w nowym miejscu a także na nowej trasie. Wszystko to z powodu rezygnacji z organizacji biegu majowego przez dotychczasowych organizatorów. Na szczęście w tym roku to biegacze wzięli sprawy w swoje ręce na czele z Przemkiem Zimochem i można powiedzieć, że zrobili imprezę tak dobrą, że podobnej próżno szukać w okolicy i zaryzykować można stwierdzenie, że nawet na arenie krajowej 👍.