Po biegu udaliśmy się na dość skromny (niestety Trzebnica już tak ma) posiłek regeneracyjny, wspólna fota no i powrót do domu. Z pewnością można stwierdzić że za rok wracamy, tymczasem do zobaczyska na kolejnych eventach. Pozdrawiamy !!!

Start biegu o godzinie 11, w większości ustawiamy się na początku stawki bo później ciężko wyprzedzać. Pierwsze 500 metrów trasy to łagodny odcinek poprowadzony asfaltem i szutrową drogą, która następnie zmienia się liczne podbiegi i zbiegi o różnym kącie nachylenia. Z uwagi na trzykrotne pokonanie tego samego odcinka biegacze mają doskonałą możliwość kontrolowania czasu końcowego. Nasi zawodnicy kolejno linię mety przekraczali:
- Damian - 00:50:42 (open 113)
- Łukasz - 00:52:16 (open 145)
- Jarek - 00:52:30 ( open 150)
- Karolina - 00:56:22 (open 233)
- Piotrek - 00:56:22 ( open 234)

Impreza co roku przyciąga dużą frekwencję biegaczy. Zespół Sparty w tegorocznej edycji reprezentowali Damian, Karolina i Łukasz Mońka, Jarek oraz Piotrek. Z dużą sympatią do tej imprezy podchodzą nasi zawodnicy z uwagi na ciekawy przebieg trasy no i to co "tygryski lubią najbardziej" czyli górki, pagórki, zbiegi, podbiegi.
Poza tym, to świetna okazja aby na początku sezonu sprawdzić swoją kondycję i wstępnie dać impuls nogom do kolejnych już prawdziwych biegów górskich. Pogoda idealna do biegania, słonecznie , temperatura ok. 3 stopni, ścieżki jak na zimę doskonale odśnieżone , nic tylko się ścigać.

 

Wielkie podziękowania kierujemy w stronę naszych sponsorów. Jednym z nich jest GOODNIGHT

 

 

Autor: Damian Małolepszy

sparta ultra team home
sparta ultra team home
16 lutego 2020

8. CROSS TRZEBNICKI - 15.02.2020R. SŁOWAMI DAMIANA


Hej !!!.
Zapraszamy na krótką relację z 8 Crossu Trzebnickiego, który miał miejsce 15 lutego.
Trasa 10-kiletrowa biegu niezmiennie jak co roku to 3 pętle ścieżkami leśnymi lasu bukowego dające solidnie w kość głównie ze względu na +/- 250 m przewyższenia
⬆⬇.