sparta ultra team home
sparta ultra team home
29 października 2021

OCEANLAVA MONTENEGRO TRIATHLON 1/2IM, 25.09.2021r. KOTOR, CZARNOGÓRA

Przedstawiamy piękną (foto)relację Piotra Mogi z triathlonu w Czarnogórze 🇲🇪.

" Triathlon jak każdy inny sport potrafi dozować skrajne emocje - od radości😁 po złość😠 i rozczarowanie☹️. Ważne jest to, że robię to dla siebie i staram się czerpać z tego jak najwięcej radości. Walczę sam ze sobą, ze swoimi słabościami, sama droga do celu już jest zwycięstwem samym w sobie. Dlatego sport jest taki ważny w moim życiu, pozwala na nowo odkrywać siebie, poznawać nowe miejsca, a najważniejsze - spędzać czas wspólnie ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną, którym bardzo dziękuję za wsparcie 🤗 i super towarzystwo 🥳 podczas całego wyjazdu…Karolina Moga, Aneta Jańczak, Grzegorz Jańczak.

Całkiem niedawno zakończyła się kolejna piękna przygoda 😍 Ocean Lava Montenegro 1/2IM - zawody w których miałem startować już w maju 2020 roku, ale jak wiadomo, co sobie w tych czasach zaplanowaliśmy, trzeba było całkowicie przeorganizować ☣. Co się odwlekło przerodziło się w piękne zakończenie sezonu połączone z urlopem 🏖🌄 i poznawaniem kolejnych zakątków świata 🇲🇪. Polecam takie rozwiązanie 👍 - każdy ma coś dla siebie i jest zadowolony…

Sam start uważam za całkiem udany 👍, po raz kolejny złamana bariera 5h na dość pofałdowanej trasie kolarskiej (ok 600 m przewyższeń)… całość zawodów poszła zgodnie z moimi wstępnymi założeniami co dało:

28 miejsce Open i 5 miejsce w kat. wiekowej.

        🏊 pływanie 33:29 ; T1: 2:02
        🚴 rower 2:34:24 ;  T2: 1:50
        🏃 bieg 1:42:34

Czas całkowity 4:54:22 - powoli wszystko zmierza w dobrym kierunku, szczególnie cieszy mnie progres w mojej najsłabszej dyscyplinie 💪, którą jak większość wie jest bieganie.

Teraz powoli kończy się okres roztrenowania i zaczyna kolejny czas przygotowania do przyszłego sezonu … Trener Jakub Adam - dzięki za rozpisywanie treningów, pracujemy dalej - mam nadzieje że uda się nam wskoczyć na wyższy poziom 😉. "