sparta ultra team home
sparta ultra team home
11 lipca 2023

GARMIN IRON TRIATHLON, 09.07.2023r. SYCÓW

W dniu 9 lipca 2023r. dwoje naszych zawodników miało przyjemność uczestniczyć w niesamowitych zawodach triathlonowych Garmin Iron Triathlon na dystansie 1/2 Ironman w Stradomii Wierzchniej koło Sycowa! ☀️🏊‍♂️🚴‍♂️🏃‍♂️.

Była to niezwykle gorąca niedziela, temperatura sięgała 34 stopni 🌞, a na niebie nie było ani jednej chmurki 🌡️☀️.

Piotr Moga okazał się prawdziwym mistrzem! Pomimo skrajnych warunków, ukończył triathlon w fenomenalnym czasie 4:46:03 i zajął 38 miejsce 🥇 spośród 225 zawodników! 👏

Dawid Niechciał również był niezwykle zdeterminowany. Przez całą trasę walczył z nieznośnym upałem i w końcu osiągnął swój cel, zajmując 56 miejsce z czasem 4:53:29 🎖️👍. Na uwagę zasługuje również fakt, że był to jego oficjalny debiut w naszym klubie 💪💪 - Dawid, witamy Cię serdecznie !! 😃😃 i liczymy, że trochę w tym klubie namieszasz 🤔😅👍💪.

Obaj zawodnicy wykazali się nie tylko wyjątkowym talentem, ale również niezłomną siłą woli. Pokonanie trudów trasy w tak ekstremalnych warunkach wymagało ogromnego poświęcenia i determinacji 💪💯.

Ukłon w stronę organizatorów za doskonałą organizację i dbałość o bezpieczeństwo zawodników 👏. Ich starania przyczyniły się do tego, że zawody były udane pomimo trudnych warunków atmosferycznych.

Dziękujemy !! 🙌❤️