sparta ultra team home
19 lipca 2023

DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL BIEGÓW GÓRSKICH, 13-16.07.2023r. LĄDEK-ZDRÓJ

Jeden z ważniejszych górskich biegów ⛰ w kraju - Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich przeszedł do historii. W bieżącej edycji, która odbyła się w dniach 13-16 lipca nasi zawodnicy wystartowali na 3 najdłuższych dystansach oraz w biegach dzieci.

Wspaniała atmosfera 😃 a także ból i cierpienie 🥺 na trasie towarzyszyły nam przez cały weekend. Zwieńczeniem tych niezwykłych emocji jest TYLKO ‼ i AŻ ‼ medal na szyi 🏅 oraz wieczna chwała 😎. Bo inaczej nazwać nie można chociażby wyczynu Rafała, który po niespełna 2 dobach zameldował się na mecie Biegu 7 Szczytów - 240km 💪.

Na uwagę zasługuje również Sandra, która w biegu Super Trail 130km zajęła 4 miejsce wśród kobiet 👏 oraz 2 miejsce w kategorii wiekowej K30 🏆.

Trasę KBL 110km pokonali Waldek, Ewa i Magda 👏👏👏. Szczęścia zabrakło trochę Markowi, który z powodu objawów choroby i odwodnienia musiał wycofać się 😢 z rywalizacji biegu KBL 110km pokonując ponad 70km.

W biegu dzieci KIDS TRAIL 🧒👧 wystartowali na 250m Iga i Wiktor. Iga po dramatycznej walce i upadku 😱 na trasie wywalczyła w swojej kategorii 2 miejsce 🏆.

Podsumowując... było pięknie 🥰 i do Lądka-Zdroju z pewnością wrócimy za rok.

Indywidualne wrażenia i relacje z trasy będziemy publikować w najbliższych dniach 😃.