A kiedy zaczęło robić się ciemno i dzieci były już naprawdę zmęczone, spotkanie dobiegło końca 😞.

To był bardzo dobrze spędzony czas w gronie bliskich i znajomych oraz zdecydowanie świetna impreza !!!

Mamy nadzieję, że takich spotkań będzie więcej 😃.

Wcześniej oczywiście przy wspólnym stole integrowaliśmy się, były kiełbaski z grilla 🥩🌭, ciasto 🍪, pyszny tort 🎂, sałatki 🥗 🥗 i wiele innych smakołyków, oraz oczywiście to, co tygryski lubią najbardziej, czyli piwko 🍺 🍺 🍻 🍺 🍻 🍻 🍺.

Na koniec zagraliśmy jeszcze w starą grę, którą pamiętają pewnie nawet nasi dziadkowie, czyli "Dwa Ognie".

Śmiechu było sporo, kiedy w workach i slalomem musieliśmy się ścigać czy na przykład za zrzucenie piłki z łyżeczki musieliśmy robić pompki 🤣.

Kiedy dzieci były już troszkę zmęczone, ich miejsce na placu gier zajęli dorośli... no co, my też jesteśmy dziećmi, tylko troszkę większymi dziećmi 😉 🤣.

Każde dziecko otrzymało również od Klubu torbę pełną prezentów 🎁🎁🎁 - tych słodkich też 😉 ale przede wszystkim rzeczowych: piłki ⚽️ 🏐, zestawy do badmintona 🏸, dmuchane rękawki do pływania 🏊‍♂️, bidony 🥤 i wiele innych 😉.

Nudy raczej nie było 😃, tym bardziej, że również i dorośli skorzystali z farbek... niektórzy robili sobie barwy wojenne 😃.

W międzyczasie organizowane były gry i zabawy z bardzo ciekawymi nagrodami, oczywiście... słodkimi 😃.

   https://http://e-goodnight.com/

   @materace goodnight

Wielkie podziękowania kierujemy w stronę naszych sponsorów. Jednym z nich jest producent materacy GOOD-NIGHT

Wszyscy korzystać mogli do woli ze specjalnie przygotowanego stoliczka z soczkami i słodkościami. A kiedy jedne zabawy się już nudziły, do gry wkraczały kolejne jak banki mydlane, balony 🎈🎈🎈 czy malowanie twarzy 🖌🖌.

Na dużej przestrzeni, gdzie dzieci mogły oczywiście biegać i robić "prawie" wszystko przygotowane zostały atrakcje. Dla tych najmniejszych na przykład domek-wąż z kulkami, dla tych ciut starszych trampolina w wersji HARD 😃.

Autor:  Waldek Małolepszy

<< poprzedni

strona główna

następny >>

sparta ultra team home
sparta ultra team home
04 czerwca 2019

"DZIEŃ DZIECKA" W SPARCIE

Cześć, Nie samymi zawodami żyje SPARTA 😉.

Tym razem troszkę o dzieciach 😃.

Dzieci powinny dobrze się bawić, być wesołe i radosne każdego dnia bez żadnego wyjątku. Ale jest taki jeden dzień w roku, kiedy mają prawdziwe święto... kiedy mają poczuć się szczególnie i wyjątkowo. Ten dzień to 01 czerwca - DZIEŃ DZIECKA !!

I choć tego dnia organizowanych jest wiele imprez, podczas których dzieci mają prawdziwą frajdę, to jednak my, jako klub również postaraliśmy się o to, aby nasze dzieci przeżyły ten dzień z wielkim uśmiechem na twarzy 😃. Narodził się pomysł zorganizowania spartańskiego Dnia Dziecka i takim oto sposobem zjechaliśmy się ze swoimi pociechami do centrum dowodzenia w Smardzach, aby wspólnie wywoływać wiele uśmiechów na twarzach naszych dzieci.

Te trochę starsze dzieci, a właściwie te stare byki 😃 czyli my rodzice sprytnie wykorzystaliśmy również tą okazję do integrowania się przy grillu i smakołykach 🥗 🍝 🍜 🍲 przyrządzonych przez nasze dziewczyny 😃.