sparta ultra team home
sparta ultra team home
08 maja 2022

4. NOCNY SZTAFETOWY PÓŁMARATON FIRMOWY, 07.05.2022r. OLEŚNICA

W sobotę 7 maja dzięki jednemu z naszych głównych sponsorów - firmie WEDCO POLSKA mieliśmy wielką przyjemność udziału w 🏃‍♂ 4. Nocnym Sztafetowym Półmaratonie Firmowym. Połączenie sił naszego zespołu z zawodnikami WEDCO POLSKA pozwoliło na wystawienie 3 składów czteroosobowych. Każdy zespół do przebiegnięcia miał 16 okrążeń 🔄 o długości około 1320m wokół oleśnickich Stawów Miejskich 💧. Łatwo więc policzyć, że każdy zawodnik musiał zaliczyć 4 okrążenia, jednakże formuła biegu była o tyle ciekawa, że zmiana zawodnika następowała po każdym okrążeniu. Tego dnia z ultrasów zamieniliśmy się więc w sprinterów 😅.
Nie jest to nasza specjalność, ale staraliśmy się 🙂.
Na szczególną uwagę zasługuje znakomita organizacja oraz cała rozrywkowa otoczka imprezy z pokazem laserów 🔦 oraz występami tanecznymi 👯‍♀ na czele.
Przede wszystkim świetnie się bawiliśmy, ale z tyłu głowy mieliśmy również pokazanie się z jak najlepszej strony. Choć do podium zabrakło niewiele, to śmiało możemy powiedzieć, że daliśmy z siebie wszystko.
Składamy serdeczne podziękowania firmie WEDCO POLSKA za zaproszenie nas na świetną imprezę i polecamy się na przyszłość 🙂.

WYNIKI:

Wedco Polska MIX 🏃‍♂🏃‍♀🏃‍♀🏃‍♂   
⌚ 1:22:17 (4 miejsce w klasyfikacji drużyn mieszanych)

Wedco Polska MEN 🏃‍♂🏃‍♂🏃‍♂🏃‍♂   
⌚ 1:27:10 (14 miejsce w klasyfikacji mężczyzn)

Wedco Slow Jogging 🏃‍♀🏃‍♀🏃‍♀🏃‍♀  
⌚ 1:48:24 (4 miejsce w klasyfikacji kobiet)