sparta ultra team home
sparta ultra team home
10 listopada 2022

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE SEZONU, 05.11.2022r. LASKI

W sobotę 5-ego listopada podsumowaliśmy sezon 2022.
Spotkanie odbyło się w Restauracji "Różana" w obecności zawodników i ich rodzin, a także gości i sponsorów, z którymi razem świętowaliśmy 5-lecie naszego klubu 🥳🤩🎂🍾.
Na tę okoliczność przygotowane zostały ekspozycje składające się z naszych medali 🏅 i trofeów 🏆. Poza tym zaprezentowane zostały rowery 🚵 i sprzęt sportowy a także stroje 🎽👕, w których występujemy podczas zawodów.
Z historią startów tegorocznego sezonu można było zapoznać się dzięki Magdalenie Grycman, która przygotowała specjalną fotoksiążkę 📖📷.

Uroczystość poprowadził prezes klubu Łukasz Grycman, który w formie pokazu slajdów zaprezentował relację z najważniejszych wydarzeń sezonu.

Następnie nagrodzeni zostali zawodnicy w różnych kategoriach. Przez 5 lat istnienia klub wypracował sobie pewien system wyróżnień, który z pewnością kontynuowany będzie w następnych latach.

Nagrodzone kategorie:

1. "Ultra setkowicz Sparty", czyli osoba, która pokonała jednorazowo dystans 100km lub więcej. W tym roku było to siedmioro zawodników: Magdalena Grycman, Mirosław Skóra, Wojciech Jokiel, Rafał Stramowski, Waldemar Małolepszy, Stepan Yurstun i Łukasz Grycman.

2. "Największa ilość startów w sezonie w barwach Sparty" - tu bezkonkurencyjny okazał się Waldemar Małolepszy z 15 startami w sezonie.

3. "Debiut na królewskim dystansie" czyli asfaltowy maraton 42,195km. Nagroda powędrowała do Marka Hendrysa.

4. "Debiut na dystansie IronMan w triathlonie" - dla Piotra Mogi

5. "Debiut w barwach Sparty" - dla Grzegorza Jańczaka i Rafała Stramowskiego.

Ponadto wyróżniono jeszcze trójkę zawodników:
- Marek Kowaliński - za motywację i wyróżniające się treningi.
- Radek Ertel - za ilość startów i hard ducha mimo wielu kontuzji.
- Waldemar Małolepszy - za ogromną pracę na rzecz klubu.

Sponsorzy z rąk Prezesa klubu odebrali okolicznościowe statuetki 🏆 - podziękowania za wsparcie w sezonie 2022, chętnie deklarując przy okazji pomoc w kolejnym sezonie, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni 😃.

Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę 💃🕺, która trwała do późnych godzin nocnych.

Podczas uroczystości przeprowadziliśmy zbiórkę na leczenie Sary Rachlak - https://www.siepomaga.pl/sara-rachlak, a uzbieraną kwotę 960zł przekazaliśmy na konto zbiórki.

Na koniec raz jeszcze składamy serdeczne podziękowania dla sponsorów, zawodników, kibiców, naszych spartańskich dzieci i wszystkich tych, dzięki którym możemy tworzyć tak fajny i zgrany TEAM 😉.