WIELKIE PODZIĘKOWANIA KIERUJEMY W STRONĘ NASZYCH SPONSORÓW !!

Wyniki:

🏅 6 msc Wojciech Jokiel 2:39:58
🏅 13 msc Waldemar Małolepszy 2:52:21
🏅 25 msc Łukasz Grycman 3:04:51
🏅 39 msc Marek Hendrys 3:15:14
🏅 65 msc Piotr Moga 3:28:20
🏅 86 msc Stepan Yurtsun 3:37:00
🏅 117 msc Marek Kowaliński 3:51:39
🏅 118 msc Magdalena Grycman 3:51:39
🏅 131 msc Łukasz Mońka 3:59:10

To była bardzo fajna zabawa, wszyscy stwierdziliśmy, że trasa była naprawdę świetna i z Góry Świętej Anny wyjeżdżaliśmy w świetnych humorach 😃😃. Dobrą atmosferę podtrzymaliśmy również w drodze do domu 😉😉, bo przecież integracja jest bardzo ważna 🥳🥳🥳, a że ostatnimi czasy nie ma jej praktycznie wcale, to wykorzystaliśmy sytuację 🤜🤛.
Do następnego

W biegu wzięło udział 220 zawodników. Jako pierwszy z naszych a ogółem na 👉szóstym👈 miejscu na mecie zjawił się Wojtek 🏃, kilkanaście minut później Waldek 🏃. W między czasie Stepan 🏃 pomylił trasę 🤦‍♂️🤦‍♂️. Na kilometr przed metą pobiegł na drugą pętlę i ostatecznie dołożył kilka kilometrów 😁😁. Przed nim jeszcze zdążył dobiec Łukasz Grycman 🏃, Marek Hendrys 🏃 i Piotrek 🏃. Natomiast Marek Kowaliński 🏃 i Magda 🏃 całą trasę pokonali wspólnie i na metę wbiegli również razem. Jako ostatni po małym kryzysie dotarł Łukasz Mońka 🏃.

Ścieżki mieliśmy już wydeptane przez innych zawodników co było dużym plusem 😏😏, ale mimo to warunki nie były lekkie, bo było ślisko 😱 i momentami błotniście 👟💦. Było też to co lubimy najbardziej, czyli podbiegi i zbiegi, na których trzeba było dodatkowo uważać ale generalnie biegło się bardzo przyjemnie 🙂.

Nie były to oficjalne zawody, ale mimo to organizatorzy zapewnili pomiar czasu 👍👍. Każdy dostał również czapkę 🧢, żel energetyczny a na mecie medal 🏅 i pyszne jedzonko 🍲. Zanim jednak medal i jedzonko trzeba było ruszyć na trasę 😎. Tutaj na szczęście nie było nacisku na określony czas, ponieważ każdy startował sam, ważne było tylko, aby przekroczyć matę pomiarową w godzinach pomiędzy 8:00 a 10:00.
My wystartowaliśmy kilka minut po 9-ej 🏃🏃.

Nasi zawodnicy 🏃🏃 w 9-cio osobowym składzie wystartowali na dystansie 30km z przewyższeniem około / 870m. Od samego rana pogoda zwiastowała, że to będzie dobry dzień w pięknej zimowej scenerii ❄⛄🌨🌬❄. Jeszcze przed wyjazdem śniegu było jak na lekarstwo, ale padać miało kilka godzin... po dotarciu na miejsce mieliśmy już prawdziwą zimę 😃 i dobre kilkanaście cm białego puchu ❄❄❄.

sparta ultra team home
sparta ultra team home
25 stycznia 2021

ULTRAMARATON ANNOGÓRSKI 30KM "TRENING"

 

Przedstawiamy relację 📖 oraz galerię 📷 z iście zimowej niedzieli 24.01.2021r. Tego dnia w Parku Krajobrazowym Góra Świętej Anny odbył się "trening" 😉 pod nazwą Ultramaraton Annogórski - bieg przełajowy o charakterze górskim ⛰⛰.