- w niedzielę 16.08 Łukasz i Waldek nienasyceni ilością endorfin 😉 po sobotnich zawodach wybrali się w Karkonosze a wraz z nimi Przemek Jędryca, Damian Małolepszy oraz Wojtek Jokiel. Trasa jaką obraliśmy na wędrówkę górską  prowadziła ze Szklarskiej Poręby do Karpacza głównymi szlakami przez najważniejsze partie tychże gór. Zwiedziliśmy między innymi: Szrenicę, Śnieżne Kotły, Śląskie Kamienie, Słonecznik, Śnieżkę oraz wiele innych miejsc, w tym również bardzo ciekawe szlaki po stronie czeskiej 🇨🇿. W ciągu ponad 9-godzinnej wędrówki przeszliśmy 46km. Relacja z tej wyprawy również w formie filmu oraz kilka zdjęć... zachęcamy do oglądania 🙂.

 

Nie możemy oczywiście zapomnieć o naszych sponsorach 😉. Jednym z nich jest firma MATEJKO DEVELOPMENT

 

 

Autor: Waldemar Małolepszy

 

sparta ultra team home
sparta ultra team home
23 sierpnia 2020

TRIATHLON ŚLESIN 15.08.2020 / KARKONOSZE 16.08.2020

 

Powracamy do poprzedniego weekendu 15/16.08.2020.

- w sobotę 15.08 wystartowaliśmy w Ślesinie po raz pierwszy w sztafecie triathlonowej. Dystans jaki był do pokonania to: 1,9km pływania, 90km rowerem oraz 21,1km biegu. Zawody okazały się dla nas niezwykle szczęśliwe, ponieważ udało nam się zająć 1 miejsce w klasyfikacji 'Sztafety'.
Klub reprezentowali: 🏊 Piotr Moga, 🚴‍ Łukasz Grycman oraz 🏃‍ Waldemar Małolepszy. Jak świetna była to impreza pełna radości, uśmiechów 
😄 i pozytywnej energii 👍 zobaczycie w naszej filmowej relacji 📽 oraz na zdjęciach 📷. Zapraszamy do oglądania.