sparta ultra team home
sparta ultra team home
25 czerwca 2024

SPARTAŃSKI BIEG PRZEŁAJOWY, EDYCJA IV - 22.06.2024r. RÓŻYCZKA

PODSUMOWANIE
Czwarta edycja Spartańskiego Biegu Przełajowego przeszła do historii.
To było piękne święto biegowe naszego klubu .
Po raz kolejny odbył się bieg otwarty na dystansie 13,5km, a przy okazji wewnętrzne mistrzostwa naszego klubu. Po raz pierwszy przy współpracy z Centrum Treningowym Sobieraj zrobiliśmy profesjonalny (chyba ) Bieg z Przeszkodami dla dzieci .
W ramach imprezy odbyła się również zbiórka na leczenie i rehabilitację strażaka z OSP Baranów Osiedle Murator - Szymon Hadryś. Dzięki Waszym wspaniałym serduchom udało się uzbierać kwotę 2426,50 PLN .
Nasz bieg jest imprezą kameralną, ale mimo to... wymaga pracy wielu osób.
To wszystko, co dla Was przygotowaliśmy nie odbyło by się, gdyby nie szerokie grono ludzi dobrej woli... w związku z czym podziękowań nie będzie końca .
dziękujemy przede wszystkim tym, którzy wystartowali, kibicowali i po prostu zaszczycili nas swoją obecnością . Wszystkim zawodnikom i każdemu z osobna jesteśmy niezwykle wdzięczni za to, że po prostu byli, że przyjechali, by być, pogadać, a przede wszystkim by WSPOMÓC LOKALNĄ INICJATYWĘ
Wynik na mecie, a także aktualna forma biegowa nie zawsze stoi na pierwszym miejscu, aczkolwiek wspieranie lokalnych inicjatyw bez względu na rodzaj biegu i dystans cenimy sobie dwukrotnie, w związku z czym za obecność na tegorocznej edycji dziękujemy szczególnie KS Gepard Kępno - bo byliście obecni na każdej edycji naszej imprezy... ale także dziękujemy KS Leniwiec, Aktywny Ostrzeszów - Grupa biegowa, Zefka Runners i wszystkim innym klubom, które były obecne w tym roku. W przyszłości zapraszamy te równie nam bliskie, czyli RUNNERS TEAM KĘPNO, Szybkie Żółwie Opatów a także wszystkie inne kluby, których nie wymieniliśmy.
dziękujemy ludziom, którzy pomogli nam w organizacji zupełnie bezinteresownie a także sponsorom za wsparcie finansowe, bez których nie da się zorganizować takiej imprezy.
dziękujemy franczyzobiorcy restauracji McDonald's w Kępnie Pani Justynie Lisieckiej za sfinansowanie biegu przeszkodowego dla dzieci i wspaniałym pracownikom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością, rozdawali gadżety i bawili się razem z nami .
dziękujemy Kołu Łowieckiemu nr 39 Knieja za udostępnienie klimatycznego i pełnego uroku miejsca na bazę zawodów.
dziękujemy Pracownia z Drewna za przygotowanie pięknych statuetek na Mistrzostwa Klubu Sparta Ultra Team.
dziękujemy Magdalenie Kremer i firmie Kremer akcesoria meblowe https://www.akcesoriameblowekremer.pl/ za wsparcie finansowe .
dziękujemy Sołectwo Smardze i Irena Zimoch za przygotowanie pysznej grochówki i ziemniaków a także za pomoc w strefie gastronomicznej.
dziękujemy Strażakom z OSP Smardze za zabezpieczenie biegu głównego i pomoc przy obsłudze biegu dzieci.
dziękujemy najlepszemu fotografowi  - Przemek Zimoch za cudowne zdjęcia i wiele ciepłych słów .
dziękujemy animatorkom z Lola Land Kids Animacje KĘPNO za zajęcie czasu naszym milusińskim w trakcie trwania biegu głównego.
dziękujemy Dawid Sobieraj i Centrum Treningowe Sobieraj CTS za przygotowanie profesjonalnego toru przeszkód dla dzieci i poprowadzenie zawodów a także Karolina Małolepsza za ogarnięcie wyników tego "bałaganu" (no dobra... Waldek w sumie też Ci trochę pomógł ).
dziękujemy ekipie obsługującej punkty odżywcze : Mai, Kacprowi, Nikodemowi i Mikołajowi - woda w tym upale z pewnością niejednemu uratowała życie .
dziękujemy ekipie dopingującej na szczycie Kamiennej Góry: Zosi, Paulinie, Krystianowi oraz Mateuszowi Mikiszowi, który grał dla Was rockowe szlagiery .
dziękujemy naszym klubowiczom, którzy całkowicie prywatnie również wsparli organizację tej imprezy finansowo a także w formie nagród ( jest ich wielu i dali grubą kasę... ale nie wymienimy ich, bo nie chcą rozgłosu ).
dziękujemy firmie Agropol Jarych za wsparcie.
dziękujemy obsłudze strefy gastro: Pani Bożenie, Mieciowi i Madzi - na Was zawsze można liczyć... Robertowi za smażenie kiełbasek.
dziękujemy żeńskiej części Sparty za przygotowanie przekąsek i wielu smakołyków dla biegaczy .
dziękujemy Agnieszka Kurzawa, Izabela Feja oraz Ola Niechciał za obsługę mety: rozdawanie medali i wody.
dziękujemy Wojciech Jokiel za wylicytowanie numeru 1 w naszym biegu i tym samym wsparcie WOŚP .
dziękujemy wszystkim, których nie wymieniliśmy z imienia i nazwisko a swoją pracą i zaangażowaniem przyczynili się do organizacji i obsługi tej imprezy - wszyscy zrobiliście kawał dobrej roboty !!!!!
 
Na koniec powiemy, że w zarządzie klubu mówiło się, że to będzie ostatnia impreza, podczas której tak bardzo się staramy i do której tak dużo dokładamy , bo zainteresowanie jednak nie było takie, jakiego byśmy oczekiwali... ale teraz na chłodno sami nie wiemy czy mówiliśmy to poważnie czy nie . Wszystko okaże się na zebraniu podsumowującym tegoroczną edycję imprezy .
 
Powiedzieć możemy jedno...
Już dziś zapraszamy Was wszystkich na kolejną edycję Spartańskiego Biegu Przełajowego, która odbędzie się w bliżej nieokreślonym terminie, ale prawdopodobnie w czerwcu 2025r.
A w jakiej formule? Tego nie wiemy... ale z pewnością będzie się działo .
A tymczasem do zobaczenia na ścieżkach biegowych i nie tylko .
 
WYNIKI:
Bieg główny 13,5km - 👉 https://tiny.pl/dpt4s
Bieg  z przeszkodami dla dzieci - 👉 https://tiny.pl/dpt4l
 
ZDJĘCIA:
Galeria 1, fot. Przemek Zimoch 👉 https://tiny.pl/dpt43
Galeria 2, fot. Przemek Zimoch 👉 https://tiny.pl/dptn7
Galeria 3, fot. Przemek Zimoch 👉 https://tiny.pl/dptn5