Karolina natomiast wystartowała w kategorii Rekrut, czyli 6km i 30 przeszkod. Co można powiedzieć o trasie... nowością na pewno była górska ⛰ edycja imprezy bo zdecydowanie różni się od eventów Runmageddonu w których do tej pory oboje startowali. Podejścia dawały mocno popalić ale to właśnie to co lubi Sparta 😀: góry, podejścia, zbiegi a połączenie tego z przeszkodami typu: przejście z obciążeniem - pełnym workiem lub kłodą na plecach... to już takie wesołe nie jest. Najważniejsza jednak dobra zabawa 😁 i niesamowita atmosfera 👍.

Wspomnieć należy również o młodym Spartaninie Filipie - synu Łukasza i Karoliny, który również złapał bakcyla i w edycji Runmageddon Kids nie dał żadnych szans innym zawodnikom zdobywając 1 miejsce 🏆 w kategorii wiekowej 8-11 lat 💪.

sparta ultra team home
sparta ultra team home
02 sierpnia 2022

RUNMAGEDDON GÓRY SOWIE, 23-24.07.2022r. BIELAWA

W dniach 23-24 lipca w Bielawie odbył się kolejny Runmageddon 🏃🏋 - tym razem event Górski ⛰, podczas którego Łukasz i Karolina Mońka spróbowali swoich sił.

Łukasz wystartował wczesnym sobotnim porankiem na dystansie Ultra Elite - około 50km i 140 przeszkód. Niestety nabawił się kontuzji 😬 przy jednej z nich i tym samym zakończył bieg na dystansie 25km pokonując 70 przeszkód. W planie Łukasza jest ponowny start w górskim Runmageddonie w przyszłym roku, aby ukończyć cały dystans Ultra. Łukasz to mocny zawodnik i ma do wyrównania rachunki, choćby na kolanach 😉 💪.