sparta ultra team home
sparta ultra team home
15 września 2023

RUNMAGEDDON, 26-27.08.2023r. WROCŁAW - ROLANTOWICE

W dniach 26-27.08 odbył się Runmageddon Wrocław Rolantowice, w którym nie zabrakło Spartan - Karoliny i Łukasza Mońka, którzy i tym razem postanowili wzbogacić się o kolejne doświadczenie, jakim jest pokonanie dystansu Classic 12 km i 30 przeszkód.

Łukasz 🏃 wystartował jak to zwykle bywa w Elicie 😎. Tym razem dokonał swego i doniósł opaskę Elity do samej mety. Jak to powiedział - trening czyni mistrza 😅 i nie było przeszkody, której by nie pokonał sam 🏋!

Karolina 🏃‍♀ natomiast wystartowała pierwszy raz na takim dystansie i gdyby miała wiarę w siebie taką jak Łukasz, mogłaby śmiało donieść opaskę Elity do mety, ponieważ pokonała praktycznie wszystkie przeszkody również sama 🤸. Choć rampa Marvela jest nadal jej zmorą to mając opaskę Elity na pewno by się nie poddała tak szybko. Niewiele brakowało by wspiąć się na nią bez żadnej pomocy, ale cóż... nie ma co gdybać... i tak jest bardzo zadowolona 🙂.

Dzięki tym zawodom dołączyła do grona Weterana 2023 - w skrócie: zdobywa się taką statuetkę, gdy pokona się 3 dystanse w danym roku: Rekrut 6 km +15 przeszkód, Classic 12km i 30 przeszkód oraz 21 km +70 przeszkod.

Na starcie dystansu 12 km stanęło łącznie ponad 1100 osób. Miejsca, które zajęli Karolina i Łukasz są bardzo satysfakcjonujące.
Łukasz w Elicie wywalczył 81 miejsce na 253 osób.
Karolina natomiast w Open zajęła 21 miejsce spośród 198 kobiet 💪.