Jeśli macie ochotę bliżej poznać Wiktorka zapraszamy TUTAJ.

Więcej zdjęć TUTAJ.

Organizatorzy przygotowali pyszne przekąski, desery, ciastka i zadbali o bardzo przyjemny klimat tego wydarzenia !!! Ogromne brawa i szacunek dla nich. O 20 cała grupa przeszła na pływalnie, gdzie można było przebywać 2 godzi. Ja potraktowałem serio 🙂 słowo maraton i udało mi się spełnić założenie czyli przepłynąć 5 km 😎😎😎. Był to dla mnie pierwszy tak długi dystans 👍. Wojtek z Marcinem też zaliczyli dobre pływanie i miło spędziliśmy czas w gronie fajnych ludzi !!!

Punktualnie o 19.00 organizatorzy rozpoczęli licytację różnych przedmiotów, a cała zebrana kwota przeznaczona była na wsparcie obecnego na basenie Wiktorka 💪💪💪. Trzeba przyznać, że licytujący nie oszczędzali, a kwoty były imponujące. Nas miło zaskoczył Wojciech Jokiel, którego ksywa ,,KUDŁATY" okazała się idealnie trafiona do wylicytowanej nagrody 😂😂😂. Wojtek nie licytował przejażdżki samochodem rajdowym czy opieki trenera personalnego, ale jak to na ,,Kudłatego" przystało.... WIZYTĘ U FRYZJERA, do której dodatkiem był Krasnal 😋😎😎. Na prośbę Wojtka nie podajemy wylicytowanej kwoty, ale uwierzcie, że było GRUUBOO🤘🤘🤘.

Oczywiście jak zawsze dziękujemy naszym sponsorom, a tym razem firmie ŚWIAT PŁYTEK.

PS: Bidon świetnie  spisał się na pływalni 🙂.

Autor: Łukasz Grycman
 

sparta ultra team home
sparta ultra team home
10 grudnia 2019

CHARYTATYWNY MARATON PŁYWACKI "PŁYWAMY DLA WIKTORKA" - 07.12.2019r.


W minioną sobotę nasi zawodnicy uczestniczyli w Charytatywnym Maratonie Pływackim ,,Pływamy dla Wiktorka" zorganizowanym przez Namysłowskie Towarzystwo Triathlonowe "Triada". Impreza ta odbywa się od kilku lat, ale tym razem została zorganizowana w Qarium Kępno, ponieważ basen w Namysłowie jest nieczynny. Nasz klub reprezentowali Marcin Kurzawa, Wojtek Jokiel i Łukasz Grycman.