http://wersal.pl/pl

Wielkie podziękowania kierujemy w stronę naszych sponsorów. Jednym z nich jest firma WERSAL

Autor:  Waldek Małolepszy

<< poprzedni

strona główna

następny >>

sparta ultra team home
sparta ultra team home
08 lipca 2019

"BIEGNIEMY DLA ŁUKASZA" - OSINY 06.07.2019 - KRÓTKA RELACJA

"Biegniemy dla Łukasza" - pod takim hasłem zorganizowany został w minioną sobotę bieg w Osinach.

 

Impreza charytatywna, w bardzo szczytnym celu dla kolegi Łukasza Namysła, który uległ wypadkowi i zmaga się z niedowładem czterokończynowym oraz oddycha za pomocą respiratora. Aby choć w maleńkiej części pomóc w rehabilitacji Łukasza na bieg zapisało się 200 osób, ale widać było gołym okiem, że w dniu biegu ludzie jeszcze pytali, czy można się zapisać, więc ilość zawodników zapewne była większa, za co ogromne brawa 👏👏👏👏👏.

SPARTA ULTRA TEAM również wspiera takie akcje, więc w kilkuosobowym składzie stanęliśmy na starcie biegu. Wspólnie ustaliliśmy, że tym razem pobiegniemy bez walki o czas i miejsca, za to zwartą grupą od startu do mety będziemy bawić się biegiem, czy też marszobiegiem, bo właściwie taką formę przyjęliśmy 😃. Poza tym nasze zadanie obejmowało również wspieranie tych, którzy na co dzień nie startują w zawodach, czyli Alicję i Patrycję, dla której był to pierwszy oficjalny bieg 💪💪. Trasa prowadziła polnymi ścieżkami, momentami piaszczystymi, więc trasa do łatwych nie należała, ale wszyscy razem po kilkudziesięciu minutach z uśmiechami na twarzach i z naszymi najmłodszymi Spartanami na rękach dotarliśmy na linię mety. Kilka minut później w biegu dzieci wystartowała jeszcze nasza młoda Spartanka Iga, która w towarzystwie taty dzielnie pokonała swój dystans 😃.

 

To był bardzo fajny dzień, więc dziękujemy Organizatorom za stworzenie takiego wydarzenia i mamy nadzieję, że chociaż w małym stopniu przyczyniliśmy się do tego, że Łukasz stanie wkrótce na nogi !! Trzymamy mocno za niego kciuki ✊✊✊✊✊✊.