Za rok wracamy, oby w jeszcze większym gronie.
A tymczasem oglądajcie foty 📷🖼... my już wspominamy i tęsknimy 🥰.
THIS IS SPARTA !!!

Królowa Karkonoszy a przede wszystkim organizatorzy i wolontariusze odwalili kawał dobrej roboty 👍👍. Na szczególne brawa 👏👏👏 zasługuje jeden gość - Burmistrz Miasta Karpacz. Facet od rana do wieczora stał na linii startu / mety, witał każdego finiszera przybijając mu piątkę i pomagał wręczać medale. Wcale nie musiało go tam być... a jednak był... prestiż imprezy podnosi się chociażby po tak drobnym geście 👊👊.
Podsumowując... bardzo pozytywny i udany weekend, zarówno biegowo 🏃 ale i integracyjnie 😉. Z piękna Karkonoszy ⛰⛰⛰ skorzystaliśmy wszyscy, nawet dzieci i Łukasz, który przy okazji zrobił kilka treningów 🏃 🚴.

Magda, Damian i Waldek wystartowali jako sztafeta. Kolejno po sobie wbiegali 🏃 na szczyt Śnieżki⬆ i wracali do miasta⬇. Razem przebiegli prawie 58km 🏃⛰ (Magda 18,5km; Damian 18km; Waldek 21,3km) po najpiękniejszych zakątkach Karkonoszy w czasie łącznym 06:29:22.
Czy są zadowoleni?? Tak!! 👍👍
Atmosfera?? Pogoda?? Doping??, Widoki?? - Sztos !!! 💪💪💪

sparta ultra team home
sparta ultra team home
01 lipca 2021

3x ŚNIEŻKA = 1x MONT BLANC 26.06.2021r., KARPACZ

Cześć!!
Przed Wami fotorelacja 📷 z Ultramaratonu Górskiego ⛰⛰ 3x Śnieżka = 1x Mont Blanc.
Wraz z początkiem wakacji pojechaliśmy 🚗 do Karpacza właśnie na tę imprezę. O co tu kaman? 🤔🤔 Gdzie te Mont Blanc?? 🤔 Zapewne zostało w Alpach 😄... ale trzykrotne zdobycie Śnieżki 1603m n.p.m. daje sumę 4809m n.p.m. co jest wysokością szczytu Mont Blanc - gwoli jasności 😉.