Wielkie podziękowania kierujemy w stronę naszych sponsorów. Jednym z nich jest ALFA.

Autor: Waldek Małolepszy

sparta ultra team home
18 listopada 2019

17.11 - OSTROWSKA JESIEŃ BIEGOWA - RELACJA

Miniony weekend to kolejne zawody naszych zawodników. Tym razem troje z nich... a właściwie czworo 🏃‍ 🏃‍ 🐕  wybrało się do Ostrowa Wielkopolskiego, by powalczyć na 3 dystansach w ramach imprezy "Ostrowska Jesień Biegowa": Ewa Kupczak na 15km, Marek Hendrys na 10km oraz Tomasz Mądrzejewski wraz ze swoją biegową towarzyszką Ariką na 5km.

Biorąc pod uwagę porę roku, trzeba powiedzieć, że pogoda tego dnia była niezwykle łaskawa i piękna.

O godz. 10:45 wystartował Tomek z psem, natomiast o godz. 12:00 Marek i Ewa.

Wyniki przedstawimy jednak od końca, ponieważ Ewa co prawda zakończyła zawody jako ostatnia z trójki spartańskiej, ale dystans miała najdłuższy bo 15km a poza tym zmagania ukończyła na 4 miejscu Open Kobiet i 1 miejscu w kategorii wiekowej K40 z czasem 01:11:28. To już 6 podium Ewy w tym sezonie 👏👏👏 !!.

Wcześniej Marek spisał się... na medal 😁 (po ostatnich zawodach, z których medalu nie przywiózł jego ego mocno ucierpiało 😞 ), więc brawa należą mu się za to, że potrafił się zmotywować 💪 i dystans 10km ukończył z czasem 46:21.

Tomek z Ariką natomiast zawody 5-cio kilometrowe ukończyli na 4 miejscu z czasem 19:37. Więcej o biegu tego wspaniałego duetu przeczytacie w autorskim wpisie Tomka TUTAJ.